zoner.cz   |   regZone.cz   |   czechia.com   |   inShop.cz   |   inMail.cz   |   Interval.cz   |   ZonerPress.cz   |   inPage.cz   |   Zonerama.cz
přihlášení k účtu
novinky

10. 1. 2019
UPGRADE Nově je výchozí verze PHP 7.3.
8. 10. 2018
UPOZORNĚNÍ: 9.10.2018 dojde k přestěhování serveru do nového datového centra. Očekávaný výpadek cca hodina.
19. 5. 2017
UPOZORNĚNÍ: U nově zřizovaných služeb je výchozí verze PHP 7.0.
archiv
doporučená kniha

MySQL profesionálně
Optimalizace pro vysoký výkon
712 stran, cena 621,- Kč

koupit
vlákno

Kategorie: Server PHP5.cz

seznam kategorií | nové téma | hledat

vypadnutý mysql?
Od: Miro
Posláno: 8. 4. 2018 11:52:10
Zdravím. Je vypadnutý mysql server? Aplikácia mi nefunguje, server nevráti nič alebo občas "Service Unavailable
The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later." ale nedá sa mi pripojiť ani na MySQLAdmina. A ani neviem ako detekovať tento problém, aby som na stránku vypísal aspoň nejaký oznam o výpadku..

Re: vypadnutý mysql?
Od: Jety
Posláno: 8. 4. 2018 13:23:22
Mám to samé

Od: Vojtěch
Posláno: 8. 4. 2018 15:04:55
Mám stejný problém a to jsem zrovna chtěl dodělat maturitní práci? Máte někdo s těmito výpadky zkušenosti? Jak dlouhé jsou?

Posláno: 8. 4. 2018 16:41:16
Dnes sa na to asi nikto nepozrie. Asi až zajtra ráno - tipujem :-(

Od: Vojtěch
Posláno: 8. 4. 2018 16:53:28
Vypadá to, že je služba bohudíky zpět v provozu, děkuji za rychlou opravu :)

Posláno: 8. 4. 2018 20:33:24
Pridávam sa k poďakovaniu a ak by to správcu príliš nezaťažovalo, tak by ma zaujímalo, čo vlastne vypadlo a prečo. Lebo som zistil, že mi nefungovalo ani php, ktoré sa nekonektovalo na databázu. Či to bol dôsledok nejakého útoku, alebo kapacitný problém, alebo sa jednoducho nevie..

Ďakujem

Od: Zbyněk
Posláno: 9. 4. 2018 11:49:01
Omlouvám se. Chybka v nastavení firewallu a následk byl útok na MySQL.
Příště prosím napište e-mail na admin@zoner.com a popište nějak stručně chybu. Naše technická podpora funguje nonstop a tohle se dalo vyřešit i z mobilu.
Díky.