zoner.cz   |   regZone.cz   |   czechia.com   |   inShop.cz   |   inMail.cz   |   Interval.cz   |   ZonerPress.cz   |   inPage.cz   |   Zonerama.cz
přihlášení k účtu
novinky

19. 5. 2017
UPOZORNĚNÍ: U nově zřizovaných služeb je výchozí verze PHP 7.0.
3. 5. 2017
UPOZORNĚNÍ: Na serveru se stále ještě pracuje. Zatím jsme přidali platný SSL certifikát pro všechny domény a spustili podporu HTTP/2. Dále jsme nahradili PHP běžící jako modul Apache za php-fpm. To umožní v dohledné době výběr verze PHP mezi PHP 5.6 a PHP 7.0.
20. 4. 2017
UPOZORNĚNÍ: MySQL 5.6 bylo nahrazeno Percona Server for MySQL a jako bonus můžete využívat TokuDB, který je 20x rychlejší než původní MySQL InnoDB engine.
archiv
doporučená kniha

MySQL profesionálně
Optimalizace pro vysoký výkon
712 stran, cena 621,- Kč

koupit
vlákno

Kategorie: Apache Server

seznam kategorií | nové téma | hledat

Too many redirects?
Od: Čamo
Posláno: 13. 7. 2017 10:29:23
Prosím Vás, neviem mi niekto povedať prečo mi dnes 13.7. 2017 prestala fungovať doména? Error píše "too many redirects", ale v logu nič nevidím a ja som nič na hostingu nemenil. Včera ešte všetko fungovalo. Zdá sa, že to môže mať niečo spoločné s HTTPS, lebo ak sa nemýlim, tak HTTPS doteraz implementované nebolo. Ale krištáľovú guľu mám v oprave a žiadna správa z hostingu neprišla.

Re: Too many redirects?
Od: Zbyněk
Posláno: 14. 7. 2017 11:46:52
Nikdo tam nic neměnil (byl jsem na dovolené). https:// je na hostingu od 3. 5. 2017.
Křišťálovou kouli jsem zapomněl doma, takže bez toho, aniž bych znal doménu, provozovaný systém atd. nejsem schopen poradit.

Posláno: 17. 7. 2017 14:09:02
Doména je web.php5.sk

Posláno: 19. 7. 2017 09:53:16
Zistili ste niečo?