zoner.cz   |   regZone.cz   |   czechia.com   |   inShop.cz   |   inMail.cz   |   Interval.cz   |   ZonerPress.cz   |   inPage.cz   |   Zonerama.cz
přihlášení k účtu
novinky

10. 1. 2019
UPGRADE Nově je výchozí verze PHP 7.3.
8. 10. 2018
UPOZORNĚNÍ: 9.10.2018 dojde k přestěhování serveru do nového datového centra. Očekávaný výpadek cca hodina.
19. 5. 2017
UPOZORNĚNÍ: U nově zřizovaných služeb je výchozí verze PHP 7.0.
archiv
doporučená kniha

MySQL profesionálně
Optimalizace pro vysoký výkon
712 stran, cena 621,- Kč

koupit
vlákno

Kategorie: Apache Server

seznam kategorií | nové téma | hledat

Zakázaný přístup při hodně přístupech za sekundu
Od: Matěj Pokorný
Posláno: 17. 11. 2012 17:09:42
Zdravím, můžu si někde nastavit (třeba v php.ini), aby mě Apache neodstřihl při několika požadavcích během krátké doby? Mám javascriptovou aplikaci, která v kritických situacích volá i několikrát za sekundu krátkej php script, kterej něco zapíše do databáze. Napsal jsem si jí u sebe, kde jsem nic takovýho nastavenýho neměl a pak jsem se divil proč to na php5.cz buguje...

Re: Zakázaný přístup při hodně přístupech za sekundu
Od: ZV
Posláno: 26. 11. 2012 12:24:09
Mohl bych pohnout s parametry toho filtru, ale od doby co je tam server ani jednou nespadl, takže mi přijde lepší, když do své funkce doplníte nějakou cache a nebudete volat několikrát za sekundu php skripty na serveru.
Kolik těch požadavků potřebujete?

Re: Zakázaný přístup při hodně přístupech za sekundu
Od: Matěj Pokorný
Posláno: 1. 12. 2012 09:51:39
Už jsem to vyřešil, ale díky za odpověď. Mám i jeden placenej hosting, kde s tímhle není problém, tak tam tuhle stránku přes .htaccess přesměrovávám a nikdo nic nepozná O:) .

Jinak vám chci poděkovat za skvělej free hosting. Používám ho už asi 3 roky. Na rychlost ani uptime si nemůžu stěžovat + žádné reklamy, ftp a databáze, co víc si přát. Mám u vás už několik stránek :) .