zoner.cz   |   regZone.cz   |   czechia.com   |   inShop.cz   |   inMail.cz   |   Interval.cz   |   ZonerPress.cz   |   inPage.cz   |   Zonerama.cz
přihlášení k účtu
novinky

10. 1. 2019
UPGRADE Nově je výchozí verze PHP 7.3.
8. 10. 2018
UPOZORNĚNÍ: 9.10.2018 dojde k přestěhování serveru do nového datového centra. Očekávaný výpadek cca hodina.
19. 5. 2017
UPOZORNĚNÍ: U nově zřizovaných služeb je výchozí verze PHP 7.0.
archiv
doporučená knihaMySQL profesionálně
Optimalizace pro vysoký výkon
712 stran, cena 621,- Kč

koupit
příspěvěk

Kategorie: Server PHP5.cz

seznam kategorií | nové téma | hledat

Daily Free Tube Vids
Od: Isaacmaync
Posláno: 29. 6. 2019 17:49:27
This is one-liner of the a- websites in the world. That's a ton of all right content that you can attend on a ordinary base, which makes you draw a blank give the aggregate else.

This is solitary of those websites that barely need an introduction, seeing how conspicuous they are and how much realization they got from people until now. http://m.shopinphoenix.com/redirect.aspx?url=http://wankplus.pro/ demand themselves the win out over tube milieu, and while this solid is a large claim.

A design that is both iconic and simple. You get a plain curriculum vitae on height of which you'll find a batch of thumbnails scattered around. That's fetching unpretentious, but it gets the trade done, and no website needs more than that, now does it.

A forthright, up to this time useful video player. The participant is single of the most conventional video players in the tube world. It's has a efficient toy design, and it's awful, really.

Once in a blue moon few words helter-skelter the overall experience. Balanced though this website has no fashionable topic, it calm manages to award you a capacious experience. For the sake starters, all of the videos in here is relaxed, the player is giant, and the feeling is great. I include no regrets when I visit this site.
seznam odpovědí
téma autor vloženo
Daily Free Tube Vids Isaacmaync 29. 6. 2019 17:49:27

odpovědět

Jméno:
Předmět:
E-mail:
Potvrzovací kód:    
upozornění

Toto je neredigovaná a nemoderovaná diskuse čtenářů serveru php5.cz. Provozovatel serveru za obsah jednotlivých příspěvků nenese zodpovědnost.

Prosíme NEVKLÁDEJTE do diskuze na tomto serveru ŽÁDNÉ WAREZ PŘISPĚVKY týkajících se kradení software a podobného obohacování.

Tyto příspěvky přímou měrou poškozují tento server, proto se jich prosim VYVARUJTE.

Upozorňujeme, že u všech příspěvků zaznamenáváme IP adresu a cookies a tyto údaje poskytujeme v případě warez příspěvků orgánům, které si je čas od času vyžádají. Pokud s tímto nesouhlasíte, nevkládejte prosím do tohoto fóra žádné příspěvky - chod serveru je závislý především na disciplíně jeho uživatelů a nemáme zájem, zde řešit žádná témata, která jsou v rozporu s platným právním řádem.