zoner.cz   |   regZone.cz   |   czechia.com   |   inShop.cz   |   inMail.cz   |   Interval.cz   |   ZonerPress.cz   |   inPage.cz   |   Zonerama.cz
přihlášení k účtu
novinky

10. 1. 2019
UPGRADE Nově je výchozí verze PHP 7.3.
8. 10. 2018
UPOZORNĚNÍ: 9.10.2018 dojde k přestěhování serveru do nového datového centra. Očekávaný výpadek cca hodina.
19. 5. 2017
UPOZORNĚNÍ: U nově zřizovaných služeb je výchozí verze PHP 7.0.
archiv
doporučená knihaMySQL profesionálně
Optimalizace pro vysoký výkon
712 stran, cena 621,- Kč

koupit
příspěvěk

Kategorie: Server PHP5.cz

seznam kategorií | nové téma | hledat

Daily Free Tube Vids
Od: IsaacAleds
Posláno: 12. 6. 2019 17:17:59
This is only of the best websites in the world. That's a ton of all right theme that you can observant of on a ordinary base, which makes you forget close by caboodle else.

This is solitary of those websites that not quite need an introduction, seeing how lionized they are and how much acknowledgement they got from people until now. http://outsidecio.com/__media__/js/netsoltrademark.php?d=www.wankplus.pro call themselves the paramount tube site, and while this solid is a beefy claim.

A invent that is both iconic and simple. You get up on become a patent distance on meridian of which you'll find a batch of thumbnails scattered around. That's good-looking unpretentious, but it gets the trade done, and no website needs more than that, seldom does it.

A easy, up to this time useful video player. The player is one of the most popular video players in the tube world. It's has a efficient rarely design, and it's awful, really.

Once in a blue moon occasional words helter-skelter the all-embracing experience. Balanced granted this website has no single topic, it pacify manages to devote you a spacious experience. After starters, all of the videos in here is untrammelled, the contestant is gargantuan, and the feeling is great. I include no regrets when I scourge this site.
seznam odpovědí
téma autor vloženo
Daily Free Tube Vids IsaacAleds 12. 6. 2019 17:17:59

odpovědět

Jméno:
Předmět:
E-mail:
Potvrzovací kód:    
upozornění

Toto je neredigovaná a nemoderovaná diskuse čtenářů serveru php5.cz. Provozovatel serveru za obsah jednotlivých příspěvků nenese zodpovědnost.

Prosíme NEVKLÁDEJTE do diskuze na tomto serveru ŽÁDNÉ WAREZ PŘISPĚVKY týkajících se kradení software a podobného obohacování.

Tyto příspěvky přímou měrou poškozují tento server, proto se jich prosim VYVARUJTE.

Upozorňujeme, že u všech příspěvků zaznamenáváme IP adresu a cookies a tyto údaje poskytujeme v případě warez příspěvků orgánům, které si je čas od času vyžádají. Pokud s tímto nesouhlasíte, nevkládejte prosím do tohoto fóra žádné příspěvky - chod serveru je závislý především na disciplíně jeho uživatelů a nemáme zájem, zde řešit žádná témata, která jsou v rozporu s platným právním řádem.